Najděte půjčku ve všech regionech

srovnání nebankovních půjček do 20 000 kč

Výhodná online půjčka

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

 • Vysoké procento schválených žádostí
 • Žádost okamžitě zpracována
 • Peníze můžete použít na cokoliv
reklama

Půjčky Hradec Králové

21. 11. 2018

Univerzitní město Hradec Králové má zástoupení 3 univerzit. Počeštěný názov město získalo počas husitské revoluce, při kterém se město postavilo na stranu Jana Žižky.

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Půjčky Brno

20. 11. 2018

Město Brno je významným střediskem vysokého školství. Sídlí tam prěs 30 fakult, čtrnáct univerzit a jiných vysokých škol. Je sídlem Jihomoravského kraje

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete. Vysoké procento schválených žádostí.

reklama

Hledáte informace o půjčce ve vašem regionu?

Jste na správném místě. Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Chci více info

Když dojde na srovnání půjček, nalezneme ne úplně bezbřehý bezpočet, ale poměrně dost variant.

Půjdete na to jednoduše: V internetovém bankovnictví Účty a karty / Karty k účtu — Nová debetní karta nebo nálepka pro jiného držitele Určitě se hodí vědět, že vy jako rodič máte kartu pořád plně pod kontrolou….

Necelá čtvrtina respondentů uvažuje o finančním vyrovnání, kdy by si partner věci ponechal, ale vyplatil by podíl, který do nich nakupující strana vložila.

Hledáte-li nejlepší bankovní účet umožňující otevřené bankovnictví, vyberete jej jednoduše v našem aktuálním srovnání účtů.

I přesto, že většina těchto mikropůjček spadá do kategorie půjček bez doložení příjmu, pravidelný příjem je nezbytnou podmínkou pro získání každého úvěru.

U většiny půjček v objemu 3 000 Kč to není nutné, protože se jedná o natolik nízkou částku, že zaměstnavatelovo potvrzení netřeba.

Tak třeba už si můžete nastavit, aby vám nechodily notifikace o změně zůstatku, když si převádíte peníze mezi vlastními účty.

Neorientujete se na trhu nebankovních půjček? Na internetu existují speciální srovnávače.

Ten stanovuje, že věřitel může naúčtovat pouze poplatek ve výši vynaložených nákladů, které jej postihly v souvislosti s prodlením splátky.U dlouhodobých půjček můžete sledovat RPSN –⁠ roční procentní sazbu nákladů.

 • 1. Jeden o koze, druhý o vozeKdyž vás lákavá nabídka bot dostane na stránky, které by podle názvu a webové adresy měly nabízet spíš podlahy, něco neštymuje.
 • Máte osobní zkušenost s nebankovní půjčkou Provident 10+1? Pokud ano, můžete se o své zkušenosti podělit v diskusi na této stránce.
 • Srovnávat jednotlivé nebankovní hovostní půjčky do domu můžete také za pomoci online srovnání.
 • Tedy dostavit se na velvyslanectví USA, které se nachází v Praze.
 • Tato lhůta pro uchování začíná běžet prvním dnem kalendářního roku následujícího po roce, ve kterém byl ukončen smluvní vztah s Vámi.

„Jednou z největších a také nejčastějších chyb při výběru půjčky je to, že se spoléháme pouze na svou hlavní banku a neporovnáváme více nabídek, které mohou být mnohem levnější.

si během minulého roku vzal několik půjček a spotřebitelských úvěrů v celkové hodnotě 200 000 Kč.

Zonky je specifický produkt, který se od běžných půjček liší tím, že jde v podstatě o online tržiště půjček.

Získat ji můžete až do výše 800.000 Kč s pojistným balíčkem dle vlastního výběru.


Obecně známé jsou negativní registry do nichž společnosti zapisují své dlužníky, ale existují i pozitivní varianty registru, kam se naopak dostanou klienti, kteří vše včas a řádně spláceli.

Ve srovnání s běžným spotřebitelským úvěrem nabízí americká hypotéka výhodnější úrok, protože je jištěna nemovitostí.Jak již bylo zmíněno, maximální částka, kterou si lze půjčit je 5 000 Kč.

Nejlevnější půčka na auto vám zajistí potřebné a volné finanční prostředky, které určitě umíte lépe využít, než je poslat bance.


Už podle toho, jednoduše je půjčka před výplatou vyřizována, se dá očekávat i to, že samotné vyřízení bude skutečně velmi rychlé.


Pracujeme online, proto vám uzavření povinného ručení nezabere více než 5 minut. Po vyplnění požadovaných údajů, vidíte srovnání dostupných pojištění už do jedné minuty.Na internetu nás zaujala nabídka Ferratum Bank a hned jsme si zařídili Ferratum Credit a zjistili jsme, že denní úroky jsou přijatelné.

Za každých 1 500 Kč, které protočíte, obdržíte 50 korun. Z virtuální peněženky vám budou připsány přímo do herního zůstatku, kde s nimi můžete nakládat dle vlastního uvážení.

Malou půjčku 6000 kč po 500 kč splátkách, což na první pohled nevypadá tak hrozně, zjistíte, že se vám daný úvěr prodraží.

©   CoolPujcky.cz - Kreditní kartu už si můžete sjednat i u Fio banky Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2022


To znamená, že v celkovém součtu zaplatíte 10 000 Kč, které jste si půjčili, 330 Kč jako poplatek za poskytnutí a 4050 Kč za 9 poplatků za prodloužení splatnosti.

Půjčky u společnosti Hello Bank se pohybují v rozmezí od 20 000 Kč až do 1 000 000 Kč. Navíc o jeden milion korun mohou žádat i noví klienti, nikoli jen ti stávající, jako to bývá u jiných společností.

U nebankovních půjček je schvalovací proces mnohem rychlejší a výsledek žádosti o úvěr se dozvíte často během několika okamžiků, téměř vždy ještě v den, kdy jste žádost podali.

Palec nahoru! „Žádné poplatky po mně nechtěli, půjčil jsem si loni v listopadu 80 000 Kč na opravu auta, zatím vše v pořádku. Palec nahoru!“

Zlatou střední cestu tvoří varianta pojištění Dominant, která je nejlepší volbou při hledání poměru cena/výkon.

Nejblíže je mu kreditní karta s kontokorentem, nebo revolvingový úvěr, tedy služby běžné pro bankovní sektor.

Tento omyl může způsobovat větší množství online půjček na našem trhu, když právě online půjčky se vyskytují hlavně u dražších nebankovních společností.

Situace se ale neustále lepší, proto byste se neměli bát nepříjemných překvapení ani v případě nebankovních půjček.

Karta je tak vhodná zejména pro zákazníky Billy, kteří díky ní získají 3 % z nákupů zpět a díky tomu, že karta je zároveň i členskou kartou Billa clubu, mohou využít i dalších výhod, jako jsou slevy na různé zboží atd.

Někteří provedli jednorázové navýšení cen, jiní vsadili na postupné zdražování v rozestupu několika měsíců.

 • Stejně tak zdražení cen plynu na velkoobchodních burzách je nevídané. Momentálně se jedna megawatthodina zemního plynu obchoduje za 14 eur, což představuje více než dvojnásobný nárůst ve srovnání s letošním dubnem.
 • „Stále častěji se setkáváme s případy, kdy klient protestuje, že kartu nepoužil.
 • Ty samozřejmě splácím načas ale problém je v tom, že když mi z mého příjmu odečte banka náklady na tyto mé dvě nebankovní půjčky, tak mi už nezůstanou finanční zdroje na pokrytí té velké půjčky z banky.
 • Ačkoliv výhry v pokeru někdy dosahují závratných výšin, tak není pravidlem, že vstupné do pokerových turnajů musí nutně být drahá záležitost.
 • Výše půjčky:5 000 – 600 000 KčI když mohou budit dojem jako něco jednoduchého na získání, musí poskytovatelé hotovostních půjček respektovat současné zákony.

©   CoolPujcky.cz - Nebankovní půjčky brno Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2021

Výše půjčky 50 000 - 1 880 000 Kč

Někteří poskytovatelé tomuto šli naproti a otevřeli své pobočky, či výdejní místa těchto městech, anebo po celé ČR.


Nabídku bezúročné první půjčky má v současné době hned několik nebankovních poskytovatelů a tak je z čeho vybírat.

Ujistěte se, že děláte opravdu správné rozhodnutí.

Crediton je členem Asociace poskytovatelů nebankovních půjček, nemusíte se tak bát žádného podvodu.

V České republice proto funguje hned několik takových nebankovních společností, které mají ve svých podmínkách možnost vyplácení prostředků v hotovosti.

Určitě si neberte úvěr bez předchozího srovnání s jinými nabídkami, protože můžete zaplatit mnohem více než byste jinak museli.

Tuto částku také uvidíte ve vašem výpise.

Srovnání všech půjček

Tato úroková sazba se nikdy v průběhu trvání spotřebitelského úvěru nemění.

Smart Banku zatím nepoužívámVyplníte ePIN vystavený pro danou kartu.


Uvažujete o tom, že si palubní kameru pořídíte? Na závěr pro vás máme pár užitečných tipů, jak si vybrat tu “pravou”:

Kdo se rozhodne půjčit si 100 000 korun, ten jistě plánuje menší rekonstrukci bytu, okolí domu, stavbu užitkových prostor, nákup auta nebo třeba výměnu kuchyňských spotřebičů a jiné bílé techniky.

Speciální kategorií je pak USA, kde jsou náklady na ošetření velmi vysoké a pro cesty tam se doporučuje limit ve výši 100 000 000 Kč, případně neomezený.

Prozradíme vám, že vybírat můžete hned z několik možností.


Srovnání jednotlivých institucí a jejich produktů se vám v tomto případě rozhodně vyplatí.

 • Zajímavostí také je, že ve zdejší lázeňské lokalitě, byly, jako v jedné ze čtyř oblastí v ČR, uznány rozhodnutím MZ ČR klimatické podmínky jako přírodní léčivý zdroj.
 • Maximum, které je pro zájemce připraveno činí 15 000 Kč.
 • Stačí se každý den během masopustních oslav přihlásit ve správné časy ke svému účtu a můžete si vybrat svůj bonus.
 • Ferratum Bank se zaměřuje výhradně na poskytování půjček a dalších úvěrových produktů.
 • Děti také rády sahají na “roztomilá” zvířata, která se objeví v jejich zorném úhlu.


Nepoužívejte však nikdy novou půjčku ke splácení předchozích půjček, dostanete se tak jen do dalších obtíží.


Pro zajímavost – v březnu až v květnu roste počet konsolidací úvěrů, z nichž velkou část představují právě spotřebitelské půjčky od nebankovních společností z období okolo Vánoc.

 • Příklad: Velikost bonusu u Tipsport Vegas je 25 000 Kč, který je dle podmínek nutné protočit 25x.
 • Asi nejžádanější jsou z nebankovních půjčky ihned do 24 hodin.
 • Výjimečně se připsání odměny může zkomplikovat, a to v případě, že ztratíme při nákupu spojení s obchodem.
 • Pokud je například hotel daleko od pláže, ztratíte mnoho času cestou na pláž.
 • Jestliže běžný účet nemáte, a proto se snažíte výplatě půjčky na účet vyhnout, určitě zvažte možnost založení běžného účtu.

Banky také mohou klienta vyhodnotit jako riskantního a RPSN bude nastaveno příliš vysoko.

Lenka Rutteová   Publikováno 04.11.2020 Analýza| Půjčky

Nejlepší výchozí pozicí je, požádat si ve stejný čas ve více nebankovních společnostech a následně porovnat nabídky, které vám byly navrženy.

Takhle to samozřejmě neplatí vždy, protože do vztahu rizikovosti a výnosnosti se ještě promítá likvidita, česky časová dostupnost peněz, které jste do investice vložili.


V minulých článcích jsme si přiblížili princip splátkového kalendáře a způsob jeho stanovení, aby pro vás pravidelné platby byly snesitelné a nepřeplatili jste půjčku zbytečně moc na úrocích.


RPSN sazba tedy je prakticky vždy vyšší než úroková sazba.RPSN má umožnit spotřebiteli vyhodnotit výhodnost či nevýhodnost úvěru, který hodlá přijmout.

Cestovní pojištění Allianz pojišťovna a.s. je možné sjednat ve variantě Excellent. Název vybraného produktu, který odpovídá Vašemu zadání, je uveden v tabulce srovnání nabídek vždy vedle loga pojišťovny.

Vzápětí se vám na monitoru zobrazí informace o tom, jak vysokou částku můžete získat – v některých případech se ukáže, že nelze poskytnout celých 8 000 Kč, ale jen nižší částku.

nastala u dvou dětí, kdy jedno by se narodilo těsně před půlnocí 31.12.2019 a příspěvek na něj by činil 220 000 Kč, zatímco druhé, které by se narodilo minutu po půlnoci 1.1.2020, by již mělo nárok na 300 000 Kč.

(IČ: 2717) se sídlem Bucharova 1423/6, 15800 Praha 5.

Pokud jste nedávno obdrželi nabídku na refinancování úvěru svého vozu nebo se prostě chcete dozvědět, jak refinancovat úvěr na auto, zde je několik věcí, které byste se měli dozvědět, než se pustíte do akce.

Poskytovatelem tohoto hypotečního úvěru je Raiffeisenbank – jedna z nejznámějších bank s velmi dlouhou tradicí.

Pokud si chcete půjčit, využijte nezávislých porovnávačů, které vám nabízí srovnání ověřených půjček.

Jsou ochotni půjčit klientům, kterým nepůjčí v bance, ale dokonce jim půjčku nenabízí ani většina nebankovních poskytovatelů.


Více informací o jejich parametrech, výhodách a nevýhodách se můžete dozvědět zde.

září 2008 meziročně vzrostl o 26 % a dosáhl 641 milionů Kč, a to ve srovnání s 510 miliony Kč za stejné období roku 2007.Vy měsíčně vkládáte peníze, minimálně tři sta korun, může sem vkládat i váš zaměstnavatel.

Pohasla i hvězda Spořicího účtu s prémií u ČSOB. Přesně jde o pokles z 0,4 % na 0,2 % ročně. Úrok na Spořicím účtu této banky nicméně zůstává stejný, 0,55 %.Stačí mít občanský průkaz a účet vedený na své jméno.

 • Rozhodující pro nárok na pojistné plnění je, jak vysoké bylo riziko nákazy koronavirem v cílové zemi v době vašeho odjezdu z České republiky.
 • Nejdříve se musíte rozmyslet, o který ze dvou typů půjček máte zájem – v nabídce je malá půjčka do 4 500 Kč se splatností do 30 dní a dále pak velká půjčka až do 250 000 Kč, kde je splatnost mnohem delší.
 • Na hypotéku však v ideálním případě potřebují alespoň 20 % z celkové částky, což například u hypotéky ve výši 3 000 000 Kč činí 500 000 Kč.
 • Do ní jednoduše zadáte hodnotu bonusu, kolikrát je nutné bonus protočit a RTP vybraného automatu - v posledním políčku pak vidíte automaticky vypočítanou výhodnost bonusu.
 • Je vhodný pro ty, kteří zatím ještě nesplnili požadované podmínky pro přidělení cílové částky a získání úvěru ze stavebního spoření, ale už by potřebovali půjčku na financování svého bydlení.

Půjčky online od Ferratum Bank (dříve nebankovní půjčky od Ferratum Czech) fungují od roku 2005 a pomohly už více než 2 milionům klientů ve více než 20 zemích světa.

 • Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 193 půjček. Poslední aktualizace provedena dne 16.06.2022 v 11 hodin 57 minut.
 • Na půjčky bez papírů se zaměřuje řada nebankovních společností, které uspokojují potřeby stále rostoucího zástupu klientů.
 • Zde je snadná odpověď: vede si skvěle! Státní půjčka pro mladé má totiž nesmyslně nízkou maximální výši, která je ve většině případů prostě nedostačující.
 • Provident Financial – jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších nebankovních půjček na českém trhu.
 • Srovnání spořících účtů.


Tady bude muset poskytovatel pátrat v registrech poctivěji – možná vás požádá i o potvrzení příjmu zaměstnavatelem.

Produkt jako takový najdete v portfoliu několika tuzemských bank i nebankovních institucí.

 • Nejvhodnější půjčky jsou ty bankovní, neboť u nebankovních půjček zaplatíme mnohem více na úrocích, které nám nebankovní společnosti nabídnou.
 • A protože za škody, které způsobí nepojištěné vozidlo, plně zodpovídá jeho vlastník, musí v případě nehody uhradit způsobenou škodu v plné výši.
 • Hledáte půjčku, která vám nabízí široké možnosti splácení? Možná si nejste jistí, zda budete schopni splácet každý měsíc stejnou částku.
 • Půjčka před výplatou bez registru může být východiskem pro ty, co v minulosti šlápli vedle, nebo je dostala do finančních problémů třeba dlouhodobá nemoc.
 • I přesto jde o důležité rozhodnutí, které byste měli velmi dobře zvážit a za žádné situace nic neuspěchat.

Chcete půjčku od banky či nebankovní společnosti? Porovnávejte tedy půjčky a úvěry od bankovních či nebankovních společností.

Vzhledem k tomu, že má americká hypotéka srovnání o dost komplikovanější, než například běžná účelová půjčka, nenajdete na našich stránkách stejnou tabulku s porovnáním, jakou nabízíme u ostatních půjček nebo třeba u běžných účtů.lépe pracuje v noci, nic vám nebrání v tom, abyste pracovali celou noc a spali pak ve dne – mnoho lidí je v noci více produktivní a udělá daleko víc práce, než by udělali přes den.
Co všechno byste měli vědět o nebankovních půjčkách před výplatou, než si podáte žádost?

„S limitem 2 500 000 Kč patří úvěr od KB mezi vůbec nejlepší, takto vysokou částku si fyzická osoba v jiné bance nepůjčí.Zjednodušeně platí, že rostoucí repo sazba, ovlivňuje růst tržních úrokových sazeb.